1 komentārs

Ar vērienu un pasakainu krāšņumu Brazīlijas pilsētā Riodežaneiro noris viens no spilgtākajiem un vērienīgākajiem karnevāliem pasaulē. Tūkstošiem dalībnieku pirmdienas naktī devās īpašā “Sambadrome” parādē.

Uguņošanas pavadītas, dažādas sambas skolas demonstrēja savu māku ikgadējā festivālā. “Sambadrome” parādē piedalās sešas sambas skolas, kuru dalībnieki dejo, dzied un rāda īpašus priekšnesumus. Sambas dejotāji piedalās sacensībās, kas noslēdzas otrdienas rītausmā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Katra skola parādē dodas 80 minūtes un tiek vērtēta 10 kategorijās, no bungu ritma kvalitātes līdz pat kostīmu skaistumam. Karnevāls oficiāli beidzas Pelnu trešdienā, kad aizsākas gavēnis, kas ilgst līdz pat Lieldienām.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl