Komentāri
Pārskaitīs ASV prezidentu vēlēšanu balsis Viskonsīnas štatā; tas izmaksās miljonus

ASV Viskonsīnas štatā tiks pārskaitīti prezidenta vēlēšanu biļeteni. Oficiālu prasību pārskaitīt balsis iesniegusi Zaļās partijas prezidenta amata kandidāte Džila Steina.

Viņa nolēmusi pieprasīt pārskaitīt balsis vēl divos štatos, bet vispirms vērsusies Viskonsīnā, jo tur bijis visīsākais termiņš šādas prasības iesniegšanai. Lai balsis pārskaitītu, pieprasītājam ir jāsedz ar to saistītās izmaksas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Steinai izdevies savākt vairāk nekā piecus miljonus dolāru balsu pārskaitīšanai. Eksperti gan norāda – ir maz ticams, ka balsu pārskaitīšana štatos, kur Tramps uzvarēja ar nelielu balsu pārsvaru, novedīs pie vēlēšanu rezultātu pārskatīšanas.

Lai gan Hilarija Klintone kopumā valstī ieguva par diviem miljoniem vairāk vēlētāju balsu, Donalds Tramps vēlēšanās izcīnīja nepieciešamo vairākumu elektoru kolēģijā, kam ir izšķiroša nozīme, lai uzvarētu vēlēšanās.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl