Komentāri
Pārkāpjot drošības noteikumus, piloti uzņem elpu aizraujošus foto no vadības kabīnēm
Ekrānšāviņš: qz.com

Piloti ir tā profesija, kuru pārstāvji spēj paspīdēt, sociālajos tīklos publicējot elpu aizraujošas fotogrāfijas. Tajās debesis un zeme redzama no tāda skatupunkta, kāds vidējajam mirstīgajam ik dienas nav aplūkojams, ziņo medijs QZ.com.

Šī iemesla dēļ nereti tieši pilotiem tādās attēlu dalīšanās vietnēs kā Instagram nereti ir simtiem, dažkārt pat tūkstošiem sekotāju un fanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tiesa gan, uzņemt fotogrāfijas jeb lietot elektronisku ierīci un tajā pašā laikā vadīt komerciālu pasažieru gaisa kuģi ir aizliegts, saskaņā gan ar Eiropas, gan ar ASV noteikto regulējumu. Turklāt dažas fotogrāfijas ir uzņemtas arī lidmašīnas pacelšanās un nolaišanās laikā, kad regulējums par to, ko drīkst un nedrīkst darīt cilvēki, kas atbildīgi par pasažieru drošu pārvadāšanu, ir vēl stingrāks.

Jāpiemin, ka, piemēram, ASV, kopš brīža, kad elektronikas ierīču lietojums tika ierobežots arī pasažieriem, atbildīgā aviācijas institūcija piemēroja vēl stingrākas prasības arī pilotiem.

”Komerciālajā aviācijā galvenais aspekts ir drošība. Šajā lietā nevar būt kompromisu,” atzīst pensionējies United Airlines pilots Čārlzs Bernats (Charles Bernat), kurš lidmašīnas vadīja 29 gadu garumā.

Tikmēr interneta vietnē Instagram atrodamas simtiem pilotu uzņemtas fotogrāfijas. Tiesa gan, nenoliegsim – uzņemtie attēli ir iespaidīgi.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl