Komentāri
Parīzes terorista intelekts ir “tukšs kā pelnutrauks” – apgalvo viņa advokāts
AFP/LETA

Neilgi pēc izdošanas Francijai vietējās varasiestādes jau izvirzījušas apsūdzības vienam no Parīzes teroraktu veicējiem – Salaham Abdeslamam.

Tikmēr mediju uzmanību piesaistījis terorista advokāta izteiciens, ka Abdeslams nav nekāds kriminālais plānošanas ģēnijs, bet niecīgs noziedznieks. “Viņa intelekts esot kā tukšs pelnutrauks. Viņš ir pilnīgi tukšs, kurš domā, ka dzīvo videospēlē” – tā sacījis advokāts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uzbrucējam izvirzītas apsūdzības par slepkavību, dalību teroristiskā grupējumā un ieroču un sprāgstvielu glabāšanu. Nākamā pirmstiesas noklausīšanās par viņa lomu asiņainajos Parīzes slaktiņos paredzēta 20. maijā.

Abdeslams ir marokāņu izcelsmes Francijas pilsonis, kurš uzauga Beļģijā, un, domājams, ir pēdējais dzīvais no teroristu grupas, kas pagājušā gada 13. novembrī Parīzē nogalināja 130 cilvēkus.

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl