Komentāri

Šāvieni nāca arvien tuvāk, tad pēkšņi apstājās un atskanēja sprādziens, tā Parīzes teroraktus atceras amerikāņu rokgrupas dalībnieki, kuru koncerta laikā notika asiņainais teroristu uzbrukums. Pirmajā intervijā kopš notikušā mūziķi medijam Vice News paziņojuši, ka grib būt pirmie, kas uzstāsies teroristu uzbrukumu pārcietušajā koncertzālē, ja tā atsāks darboties.

Piektdienā, 13. novembrī, amerikāņu rokgrupa Eagles of Death Metal koncertēja Parīzes naktsklubā Bataclan. Kad koncerts jau bija pusē, sākās teroristu uzbrukums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

No sākuma mūziķi nodomājuši, ka sabojājusies skaņas sistēma un sprakšķ mikrofoni. Tad viņi ieraudzīja bruņotos vīriešus. Brīdī, kad teroristi pārlādējuši automātus, mūziķi pamanījušies noskriet no skatuves un izbēgt no koncertzāles pa sānu ieeju. Tomēr panikas pārņemtais pūlis no pārējiem grupas dalībniekiem jau bija nošķīris basģitāristu, ieraujot viņu kādā istabā.


Mets Makdžunkinss, basģitārists:

Puiši uzreiz sāka krāmēt krēslus priekšā durvīm. Kopā ar mums bija vairāki sašautie. Viņi kliedza un viņiem tecēja asinis. Kāds tajā istabā bija atstājis šampanieša pudeli, ar ko nosvinēt pēc uzstāšanās. Es to satvēru kā vāli – tas bija mūsu vienīgais ierocis.

Viņi klausījušies, kā šaušanas trokšņi nāk arvien tuvāk, līdz pēkšņi apstājas. Tad ēku satricinājis sprādziens – teroristi bija iedarbinājuši savas pašnāvnieku spridzekļu vestes. Drīz pēc tam ieradusies policija. Tagad, divas nedēļas vēlāk, grupa izlēmusi, ka nepārtrauks koncertēt, jo tā būtu padošanās teroristiem.

Džese Hjūzs, vokālists:

Es esmu laimīgs, jo es joprojām elpoju. Jo es šovakar varēšu parunāties ar savu dēlu. Māte man mācīja – nekad neņem galvā, ko par tevi domā “pakaļas”! Tādēļ es atlikušo dzīvi nepavadīšu, cenšoties neaizkaitināt “pakaļas”. Es nevaru sagaidīt, kad mēs atgriezīsimies Parīzē. Es gribu, lai mēs esam pirmā grupa, kas uzstājas Bataklan koncertzālē, kad tā atkal tiks atvērta.

Bataclan koncertzāle bija asiņainākā uzbrukuma vieta Parīzes teroraktos. Tajā gāja bojā 89 cilvēki.

Video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl