Komentāri
Parīzes terorakta rīkotājus bija vairākas iespējas atmaskot; tās tika palaistas garām
EPA/LETA

Beļģijas policija palaidusi garām vismaz 13 iespējas savlaicīgi atmaskot teroristus, kas pērn novembrī sarīkoja šaušalīgos slaktiņus Parīzē – tas secināms no policijas iekšējā ziņojuma, kas nonācis mediju rokās.

Pirmā no iespējām bijusi jau pagājušā gada februārī, kad policijas rīcībā nonākusi viena no teroristiem – Salaha Abdeslama – telefona saruna. Tāpat pienācīga vērība neesot pievērsta Spānijas policijas pieprasījumam sniegt informāciju par Abdeslama brāli, kurš vēlāk bija viens no tiem teroristiem, kas uzspridzinājās Parīzes kafejnīcā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policijas ziņojumā norādīts, ka daļa iespēju savlaicīgi atklāt teroristus palaistas garām, jo Beļģijas policijā bijusi kadru nepietiekamība.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl