Parīzes priekšpilsētās turpinās vērienīgi grautiņi

Komentāri
Parīzes priekšpilsētās turpinās vērienīgi grautiņi
FOTO: LETA

Pagājušajā naktī Parīzes priekšpilsētās notikušas sadursmes starp policiju un radikāli noskaņotiem vietējiem iedzīvotājiem, kuri iepriekš demonstrācijā nosodījuši policijas vardarbību pret kādu 22 gadus vecu melnādainu jaunieti.

Grautiņi turpinās jau kopš pagājušās nedēļas. Sākotnēji tie skāra tikai Parīzes ziemeļu priekšpilsētas, bet vēlāk pārsviedās arī uz citām Francijas apdzīvotajām vietām ar lielu imigrantu īpatsvaru.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Likumsargi tika apmētāti ar petardēm, protestu laikā tika aizdedzinātas vairākas automašīnas un ēkām izsisti logi.

Francijas policija iepriekš paziņoja, ka sākotnējās izmeklēšanas laikā nav rasti pietiekami pierādījumi, kas apstiprinātu apgalvojumus, ka jaunietis 2. februārī notikušās aizturēšanas laikā būtu ticis izvarots.

Tomēr pret vienu policistu ir izvirzītas apsūdzības, un visi četri policisti, kas bija iesaistīti jaunieša aizturēšanā, ir atstādināti līdz izmeklēšanas beigām.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl