Parīzes piepilsētā uzbrucējs nocērt galvu vēstures skolotājam

Francijas pretterorisma prokuratūra piektdien paziņoja, ka veic izmeklēšanu par Parīzes piepilsētā notikušu uzbrukumu, kurā vīrietim tika nocirsta galva, bet pašu uzbrucēju sašāvusi policija.

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • anna

  anna

  Nav labi izsmiet un veidot karikatūras nevienai reliģijai. Iespējams, ka skolotājs centās vairāk ironizēt islāmu. Apzināti nav jāpazemo sveša reliģija.
 • Atmaskotajs

  Atmaskotajs

  Reliģija ir domāta cilvēkam, nevis Dievam, un viss kas ļauns cilvēkam ir ļauns Dievam.
 • S

  S

  Traki, ka civilizéto Eiropu párnem sliktákás islamistu tradícijas. Ja tai pasaulé eksisté táda veida vardarbíba, ir briesmígi mums, bet laikam pierasti tai sab-bai, lai bútu, bet nedríkst párnest uz citu valsti. Domáju,ka Fr-jai vajadzétu no savas zemes izsútít visu to slepkavas gimeni, jo dzíva ir asinsatriebíba,cik lasíts. Bet vél kas-ja valsts pienémusi cilvékus ar citu ticíbu, nedríkst to izsmiet un publicét karikatúras.Kultúras cilvéki nesmejas par slimíbám, návi, religiju.
  • spriidiic

   spriidiic

   Kaut gan 2x lasīju Jūsu komentu , netiku vaļā no iespaida , ka drusku ir vainīgs islamists , tomēr vēstures skolotājs ir sliktais . Iesaku plasīt korānu , tur ir skaidri un nepārprotami rakstīts par islama vispasaules valsts radīšanu (līdzība ar komunismu) . Pateicoties briselistu centieniem , valstu robežas netiek kontrolētas . Par iekšējām ir puslīdz OK . Kāpēc nenotiek ārējo robežu kontrole , tiek represēti ungāri un itāļi , kuri mēģina izraidīt tos mikroķirurgus un citu žanru ,,speciālistus,, ?
 • Antislam

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!