Parīzē SVF birojā piegādā vēstuli ar spridzekli; cietusi darbiniece

Komentāri
Parīzē SVF birojā piegādā vēstuli ar spridzekli; cietusi darbiniece
AFP/SCANPIX

Negadījumiem pilna diena aizvadīta Francijā – vispirms satraucošas ziņas ienāca no Parīzes. Starptautiskā Valūtas fonda (SVF) birojā, eksplodējot vēstulē ievietotam spridzeklim, kāda darbiniece guvusi sejas un roku apdegumus.

Tieša saikne vēl nav noskaidrota, taču līdzīgu sūtījumu Vācijas Finanšu ministrijai bija sagatavojis galēji kreiss grupējums Grieķijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Kamēr policija izmeklēja sūtījumu Parīzē, Francijas dienvidos, Grasā, kādā skolā notika apšaude. Šāvējs bijis kāds bruņots skolēns. Ievainoti divi cilvēki, uzbrucējs – kāds skolēns – arestēts.

17 gadus vecais skolnieks bija bruņojies ar trīs šautenēm un divām granātām. Viņa motivācija nav skaidra, bet, visticamāk, neesot saistīta ar terorismu.

“Mēs saņēmām īsziņu, ka skolā noticis uzbrukums. Steidzāmies šurp un turpinājām sarakstīties īsziņām. Neziņa bija mokoša. Nesapratām, kas notiek,” stāsta skolnieces Danielas tēvs.

Apziņošanas sistēmu ar īsziņām Francijā ieviesa pēc asiņainajiem 2015. gada Parīzes teroraktiem.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl