Parīzē sācies jauns bezpilota lidaparātu uzlidojumu vilnis

1 komentārs
Parīzē sācies jauns bezpilota lidaparātu uzlidojumu vilnis
FOTO: SCANPIX

Parīzē sācies jauns noslēpumaino radiovadāmo lidaparātu uzlidojuma vilnis. Pagājušajā naktī Francijas galvaspilsētā tie pamanīti 10 reizes.

Jaunākie šo lidaparātu uzlidojumi tika pamanīti vakar 10 vakarā pēc vietējā laika. Vienu no tiem pamanīja policisti, kas patrulēja pilsētas nomalē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņi nelielo radiovadāmo lidaparātu izsekoja ar automašīnu, taču pilsētas satiksme kavēja pakaļdzīšanos un policisti to pazaudēja.

Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka nelielā izmēra lidaparātus pie metro stacijas pilsētas dienvidu daļā vēlāk paņēma četri vīrieši. Viņus gan aizturēt neizdevās, jo vīrieši aizbrauca ar automašīnu.

Kopš oktobra notikuši aptuveni jau 60 šādi uzlidojumi. Pagājušajā nedēļā likumsargi aizturēja trīs Kataras televīzijas kanāla Al Jazeera žurnālistus, kuri izmantoja lidaparātu filmēšanai, taču abi notikumi savā starpā neesot saistīti.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl