Parīzē pie Dievmātes katedrāles policija sašauj uzbrucēju

Komentāri
Parīzē pie Dievmātes katedrāles policija sašauj uzbrucēju
Foto: AFP / LETA

Otrdien policija pie Parīzes Dievmātes katedrāles ievainojusi kādu vīrieti, kurš mēģinājis uzbrukt likumsargiem, informē britu raidsabiedrība BBC.

Tiek ziņots, ka policists atklājis uguni uz vīrieti, kurš mēģinājis viņam uzbrukt ar āmuru – uzbrucējs ir ievainots krūtīs, savukārt likumsargs guvis nelielus savainojumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policija paziņojusi, ka notikušo uzskata par teroraktu un notikuma vietā dežurē liels skaits likumsargu automašīnu.

Foto: policija pie Parīzes Dievmātes katedrāles


Francijas telekanāli ziņo, ka šaušanas laikā izcēlusies panika, tūristiem meklējot patvērumu.

Parīzes policija tviterī paziņoja, ka situācija pie Dievmātes katedrāles tiek kontrolēta, uzbrucējs ir neitralizēts un nosūtīts uz slimnīcu. Pretterorisma prokuratūra sākusi izmeklēšanu par uzbrukumu, kura motīvi šobrīd nav skaidri.

Francijas iekšlietu ministrs Žerārs Kolons paziņojis, ka uzbrucējs kliedzis “tas ir par Sīriju”. Pie viņa arī atrasti virtuves naži un Alžīrijas studenta dokumenti, kuru autentiskumu pārbauda varasiestādes, sacīja Kolons.

Tikmēr izmeklēšanai tuvu stāvošs avots informēja, ka uzbrucējs pavēstījis, ka ir “Islāma valsts” “kalifāta karavīrs”. Francijā kopš 2015.gadā Parīzē notikušajiem islāma ekstrēmistu teroraktiem ir spēkā ārkārtas stāvoklis.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl