Komentāri
Parīzē novērsts terorakts: vīrietis ar sprāgstvielām piepildītā auto ietriecies policijas ekipāžā
Foto: AP / Scanpix

Francijā novērsts terorakts. Francijas policija nākusi klajā ar paziņojumu, ka vīrietis, kurš vakar Parīzē, Elizejas laukos, ietriecās policijas mikroautobusā, centies sarīkot uzbrukumu. Turklāt viņš jau bijis drošības dienestu uzraudzībā.

31 gadu vecais uzbrucējs drošības struktūru uzmanāmo personu sarakstā ir kopš 2015. gada saistībā ar viņa dalību radikālā islāmistu kustībā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Automašīnā atradās liels skaits ieroču un sprāgstvielu. Viņa mērķis bija šo automašīnu uzspridzināt. Šis incidents atkārtoti apliecina, ka draudu līmenis Francijā ir ārkārtīgi liels. Jau nākamnedēļ es iesniegšu lūgumu atļaut pagarināt ārkārtas stāvokli un paplašināt policijas pilnvaras,” saka Francijas iekšlietu ministrs Žerārs Kolons.

Par laimi, neviens cilvēks nav cietis. Policisti pēc notikušā no degošās automašīnas “Renault Megane” izvilkuši tās vadītāju, kurš miris notikuma vietā. Izmeklēšanu sākusi Parīzes prokuratūras pretterorisma nodaļa un Francijas iekšējās drošības dienests.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl