Komentāri
Parīzē novērsts terorakts: vīrietis ar sprāgstvielām piepildītā auto ietriecies policijas ekipāžā
Foto: AP / Scanpix

Francijā novērsts terorakts. Francijas policija nākusi klajā ar paziņojumu, ka vīrietis, kurš vakar Parīzē, Elizejas laukos, ietriecās policijas mikroautobusā, centies sarīkot uzbrukumu. Turklāt viņš jau bijis drošības dienestu uzraudzībā.

31 gadu vecais uzbrucējs drošības struktūru uzmanāmo personu sarakstā ir kopš 2015. gada saistībā ar viņa dalību radikālā islāmistu kustībā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Automašīnā atradās liels skaits ieroču un sprāgstvielu. Viņa mērķis bija šo automašīnu uzspridzināt. Šis incidents atkārtoti apliecina, ka draudu līmenis Francijā ir ārkārtīgi liels. Jau nākamnedēļ es iesniegšu lūgumu atļaut pagarināt ārkārtas stāvokli un paplašināt policijas pilnvaras,” saka Francijas iekšlietu ministrs Žerārs Kolons.

Par laimi, neviens cilvēks nav cietis. Policisti pēc notikušā no degošās automašīnas “Renault Megane” izvilkuši tās vadītāju, kurš miris notikuma vietā. Izmeklēšanu sākusi Parīzes prokuratūras pretterorisma nodaļa un Francijas iekšējās drošības dienests.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl