Parīze mīlniekiem sagādā nepatīkamu pārsteigumu

1 komentārs
Parīze mīlniekiem sagādā nepatīkamu pārsteigumu
Foto: Flickr.com / Gus Valentim

Vai Parīze arī turpmāk būs “mīlas galvaspilsēta”? Šādu jautājumu liek uzdot pilsētas amatpersonu rīcība, liekot attīrīt ikoniskā, 19. gadsimtā celtā “Mākslu tilta” margas  no romantisko pāru atstātajām piekaramajām slēdzenēm.

Gājēju tilts gadu gaitā kļuvis par svētnīcu mīlniekiem no visas pasaules. Gan parīzieši, gan ārvalstu tūristi ir centušies iemūžināt savu mīlestību, pieslēdzot saviem iniciāļiem rotātu piekaramo slēdzeni pie tilta margām, bet atslēgu iemetot Sēnā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tomēr pilsētas amatpersonas secinājušas, ka šī tradīcija var beigties traģiski, pēc tam kad pagājušajā vasarā daļa tilta jau neizturēja papildus svaru un sabruka. Nu strādnieki ķērušies pie tilta margu atbrīvošanas, vienu pēc otras ņemot nost simtiem tūkstošus slēdzeņu, kas, saskaņā ar Parīzes domes paziņojumu, arī bojā tilta izskatu.

Vairākus mīlētājus, kuri vēlējušies tilta margās iekārt savu mīlestības apliecinājumu šāda ziņa sagādājusi nepatīkamu pārsteigumu.

Tilta margas vispirms tiks aizvietotas ar ielu mākslas rotātiem paneļiem, bet vēlāk tās. Tomēr pilsētā tiltu netrūkst un uz vēl 10 citiem tiltiem mīlas slēdzenes vēl ir iespējams stiprināt, saglabājot Parīzes kā mīlas galvaspilsētas statusu vēl uz nenoteiktu laiku.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl