Parīzē atklāj telpas, kurās narkomāni varēs brīvi injicēt apreibinošās vielas

Komentāri

Savdabīgu lēmumu pieņēmusi Francija. Parīzē par valsts naudu ierīkotas telpas, kurās narkomāni varēs netraucēti sev injicēt apreibinošās vielas. Mērķis – samazināt nāves gadījumus, kas rodas no pārdozēšanas, un radīt vidi, kur mediķiem uzrunāt narkomānus par atkarību ārstēšanas iespējām.

Par spīti konservatīvo spēku iebildumiem, Parīzē atklātas īpašas telpas, kurās narkomāni varēs saņemt tīras šļirces un mediķu uzraudzībā injicēt sev narkotikas. Tikmēr eksperti vēros, vai narkomānam reibumā nepasliktinās veselība, lai novērstu letālus pārdozēšanas gadījumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Iecerēts, ka šīs telpas testa režīmā darbosies turpmākos sešus gadus, kā to paredz pērn pieņemtais Veselības ministrijas plāns.

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl