Pārdaugavā iegruvusi bedre, kuru pērn “aizlāpīja” par gandrīz 19 000 eiro

8 komentāri
Pārdaugavā iegruvusi bedre, kuru pērn “aizlāpīja” par gandrīz 19 000 eiro
Attēlam ir ilustratīva nozīme. (DEGPUNKTĀ)

Rīgā, Pārdaugavā, Ēbeļmuižas ielā, atkal iegruvusi bedre, kuru pērn pašvaldība “aizlāpīja” par gandrīz 19 000 eiro.

Kā liecina informācija sociālajos tīklos, minētā bedre atkal iegruvusi un tajā ar vienu riteni iebraucis auto.

Kā aģentūra LETA uzzināja Rīgas domē, Rīgas Pārdaugavas izpilddirekcijas Teritorijas apsaimniekošanas un attīstības nodaļas darbinieki apsekojuši iekškvartāla piebraucamo ceļu Līvciema ielā 47 un konstatējuši, ka objektā ir izveidojies asfalta seguma iebrukums, kas rada bīstamu situāciju iekškvartālā pārvietojoties gājējiem un autotransportam.

Iespējams, avārijas situāciju – grunts izskalojumu un iegruvumu pēc ziemas sezonas – varēja izraisīt lietus ūdens notekcaurules plīsums vai citas apakšzemes komunikācijas bojājums. Precīzs iegruvuma iemeslu noteiks, veicot apakšzemes komunikāciju video pārbaudi.

Pārbaude tiks veikta līdz rītdienai.

Līdzās esošajam iegruvumam 2020. gada jūnijā tika veikti lietus ūdens kanalizācijas tīklu avārijas situācijas novēršanas darbi par kopējo summu 18 761 eiro. Remontdarbus veica SIA “BT Būve”.

LETA jau ziņoja, ka pirmo reizi šī bedre parādījās 2020. gada 12. jūnijā. Un tajā iekrita automašīna. Bedre bija vairākus metrus dziļa. Pašvaldībā norādīja, ka iegruvums izveidojās novecojušas lietus ūdens noteksistēmas dēļ, proti, tajās dienās pērkona negaisa laikā galvaspilsētā bijušas lielas lietavas un ūdens spiediena dēļ izveidojies izskalojums, kas iegruvis.

Savukārt šajās dienās Rīgā lietus nav bijis vispār. Kā liecina informācija mājaslapā “meteo.lv”, sestdien, svētdien un pirmdien Rīgā nokrišņu daudzums bijis 0 milimetri.