Komentāri
Par spīti politiskajām atšķirībām ASV un Krievija apvienos spēkus, lai cīnītos pret Daesh
Foto: EPA / LETA

ASV Valsts sekretārs Džons Kerijs un Krievijas ārlietu ministrs Sergejs Lavrovs pēc tikšanās Maskavā spējuši rast kopēju risinājumu, kā cīnīties ar teroristu grupējumu Daesh.

Gan ASV, gan Krievija atzīst, ka grupējums Daesh ir kopīgs drauds abām valstīm, visai Eiropai un tās iedzīvotājiem. Krievijas ārlietu ministrs Sergejs Lavrovs pauda, ka par spīti politisko uzskatu atšķirībām, apvienojot ASV un Krievijas spēkus, iespējama Sīrijas kara izbeigšana.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Mēs esam vienojušies turpināt darbu, lai apkopotu teroristu organizāciju sarakstu, kas atrodas Sīrijā, izstrādāt kopēju plānu cīņai ar šo grupējumu un izveidot reprezentatīvu opozīcijas delegāciju, kas spēs rīkot konstruktīvas sarunas ar Sīrijas valdību.”

Foto

Lai turpinātu izstrādāt plānus pamieram Sīrijā, par šiem jautājumiem spriešana plašākā mērogā norisināsies piektdien, Ņujorkā. Tikmēr no Sīrijas pienāk ziņas, ka Krievijas gaisa uzlidojumi tiek vērsti arī pret civiliedzīvotājiem. Gaisa uzlidojumos ciematam Sīrijas ziemeļaustrumos gājuši bojā vismaz 34 civiliedzīvotāji, tostarp bērni.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl