Komentāri
Par spīti aizliegumam, “Putina baikeriem” tomēr izdodas iekļūt Eiropā
Foto: EPA / LETA

Par spīti varas iestāžu aizliegumam dažiem par “Putina baikeriem” dēvētā motociklistu grupējuma Nakts vilki biedriem tomēr izdevies iekļūt Eiropā.

Nakts vilki jau otro gadu pēc kārtas ir devušies braucienā no Maskavas uz Berlīni, lai atzīmētu nacistiskās Vācijas sagrāvi Otrajā pasaules karā. Tomēr Putina baikeri Eiropā nav gaidīti viesi – viņi ir piedalījušies Krimas okupācijā un Nakts vilku līderis izpelnījies uzmanību ar saviem ultranacionālistiskajiem izteikumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tādēļ lielāko daļu motociklistu aizturēja Lietuvas un Polijas robežsargi, liekot viņiem atgriezties Krievijā. Tagad Polijas mediji gan ziņo, ka pret daļu Putina baikeru robežsargi bija bezspēcīgi. Atsevišķi nakts vilku motociklisti, izrādās, esot nevis Krievijas, bet gan Vācijas un Slovākijas pasu īpašnieki, un šo valstu pilsoņiem iebraukt Eiropā aizliegt nevarēja.

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl