Komentāri
Par sešu cilvēku slepkavību Armēnijā aizturēts Krievijas karavīrs
FOTO: SCANPIX

Asins stindzinoši notikumi Armēnijā – tur aizdomās par sešu  cilvēku slepkavību aizturēts kāds Krievijas karavīrs. Seši cilvēki no vienas ģimenes, tai skaitā divus gadus vecs bērns, tika noslepkavoti Gjumri pilsētā Armēnijas ziemeļos. Uzbrucējs arī ievainoja sešus mēnešus vecu bērnu, kurš ļoti smagā stāvoklī hospitalizēts.

Aizdomās turēto Krievijas karavīru Valēriju Permjakovu aizturēja, kad viņš mēģināja šķērsot Turcijas robežu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Noslepkavotās ģimenes mājā izmeklētāji atrada karavīra zābakus, kuru iekšpusē ierakstīts aizturētā vīrieša vārds un uzvārds. Slepkavība bija izdarīta ar Kalašņikova automātu АК-74.

Armēnijā izvietoti vairāki tūkstoši Krievijas karavīru, kas palīdz apsargāt robežu ar Turciju un Irānu. Maskava jau izveidojusi īpašu komisiju slepkavības apstākļu izmeklēšanai

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl