Komentāri
Par Sanktpēterburgas teroraktu atbildību uzņemas ar “Al Qaeda” saistīts grupējums
Foto: Scanpix

Teju mēnesi pēc Sanktpēterburgā sarīkotā terorakta, atbildību par notikušo slaktiņu, kurā tika nogalināti 15, bet vēl 50 cilvēki ievainoti, uzņēmies ar starptautisko teroristu organizāciju tīklu “Al Qaeda” saistīts līdz šim nezināms grupējums.

Tas paziņojis, ka Sanktpēterburgas terorakts bijusi atmaksa par Krievijas rīcību Čečenijā, Lībijā un Sīrijā. Tāpat kaujinieki apstiprinājuši, ka teroraktu Sanktpēterburgā īstenojis Akbardžons Džalilovs, kurš saņēmis tiešu pavēli no “Al Qaeda” līdera Aimana az Zavahiri.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: bojāgājušo pieminēšana Sanktpēterburgā

Teroristi arī pieprasījuši izvest Krievijas karaspēku no Sīrijas un draudējuši ar jauniem teroraktiem Krievijas teritorijā. Atgādinām, ka 3. aprīlī Sanktpēterburgas metro vagonā uzspridzinājās 22 gadus vecs Krievijas pilsonis Akbardžons Džalilovs. Viņš dzimis Kirgizstānā, bet pēc tautības bijis uzbeks.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl