Par saistību ar Krieviju no amata atkāpies Trampa padomnieks

Komentāri
Par saistību ar Krieviju no amata atkāpies Trampa padomnieks

Saistībā ar nosodījumu par kontaktiem ar Krieviju, no amata atkāpies ASV prezidenta Donalda Trampa padomnieks nacionālās drošības jautājumos Maikls Flinns.

Ar šādu paziņojumu Flinns nācis klajā pēc tam, kad Tramps paziņoja par to, ka izvērtēs Flinna saistību ar Krieviju un iespējamo apdraudējumu ASV nacionālajai drošībai. Iepriekš Trampa padomniece Kelienna Konveja telekanālam pauda uzskatu, ka Flinns “bauda pilnīgu prezidenta uzticību”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt ASV mediji ir vēstījuši, ka pirms Trampa stāšanās amatā Flinns ir privāti kontaktējies ar Krievijas vēstnieku ASV Sergeju Kisļaku, pārspriežot toreizējā ASV prezidenta Baraka Obamas plānus noteikt pret Maskavu jaunas sankcijas, signalizējot, ka topošais prezidents ieņems saudzīgāku pozīciju.Atvaļinātais ģenerālis ir bijis tuvs Trampa padomnieks jau kopš viņa prezidenta kampaņas sākumposma.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl