4 komentāri

Par saviem vārdiem burtiskā nozīmē nācās atbildēt populārajam Krievijas TV seriālu un kino aktierim Aleksajam Paņinam, kuram nācās atvainoties par iepriekš bravurīgi pausto atbalstu Krimas okupācijai un solījumiem ieņemt arī Ukrainas pilsētu Odesu.

Pagājušā gada jūlijā Sergejs Paņins pauda neslēptu sajūsmu par Krimas okupāciju. Uzfilmētajā video viņš, turot rokās Krievijas karogu pauda, ka beidzot viņš dodas uz krievu Krimu, Sevastopoli un Jaltu. Video beigās viņš atklāti pauda cerību, ka līdzīgs liktenis piemeklēs arī Odesu un šī pilsēta tiks pievienota Krievijai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties video

Bet kā mēdz teikt – par saviem vārdiem ir jāatbild. Sergejs Paņins šajās dienās viesojās Odesā, un kādā no kafejnīcām viņu atpazina vietējie, nacionāli noskaņotie ukraiņi. Video redzams, kā viens no nacionālistiem pauž sašutumu par Paņina iepriekš pausto par Odesas pievienošanu Krievijai, un pieprasīja no viņa atvainošanos. Aktieris, tēlaini izsakoties, centās laipot savos izteikumos, piekrītot, ka viņš ar iepriekš pausto par Odesas un Krimas pievienošanu varētu būt aizskāris Ukraiņus.

Skaties video

Atgriežoties Maskavā, Paņina komentārus par atvainošanos vēlējās dzirdēt Krievijas žurnālisti. ”Tagad ir smieklīgi, bet vakar smieklīgi nebija. Ja jūs gribat zināt, kā es jutos, tad teikšu godīgi – apd….s.. Nomierinājāmies tikai tad, kad iekāpām Aeroflot lidmašīnā. Līdz galam nebiju drošs vai mūs izlaidīs vai neizlaidīs,” vaļsirdīgi atzinās Paņins, cenšoties arī nedaudz taisnoties par video redzamo atvainošanos, ”mēle ir mans ienaidnieks. Video, pie kā  viņi apelēja,.. man nācās atvainoties un droši vien, ka viņiem ir daļa taisnības.. Es vakar centos pie sevis domāt, kā lai nenokļūtu pilnībā ar seju dubļos.. ja es neteiktu, ko viņi gribēja dzirdēt, tad.. man tiešām bija bail.”

Skaties video

TOP komentāri

 • Dina
  0 0 0

  Dina

  Gļēvs cilvēks.
  Runā daudz, ir raustīgs, bet nespēj atbildēt par saviem vārdiem.
  Un zinat, kādi gļēvie kļūst, kad ir barā vai pie paŗspēka? Zemiski. Tieši tādi kā separatisku kaujinieku vadonis Donbasā, kurš briesmīgi pazemoja ukraiņu karagūstekņus.

  Gļēvums un zemiskums ir dvīņubrāļi.
 • kombinzons
 • Ina
  0 0 0

  Ina

  Jā, skumji, sāpīgi, bet viņš atklāti, ciniski pateica taisnību- ka tas nav viss, ka krievi ies tālāk... Jau tagad sākas pastiprināta 'humanitāro' autofurgonu ieceļošana Ukrainā, gatavojas vasaras 'sezonai'. Arī fanerščiku trio, kuri gaudulīgi žēlojās par
  Latviju, dziesmas beigās apsolīja, ka mēs viņus Latvijā ieraudzīšot jau rudenī /atkārtoja vairākas reizes/.
  Starptautiskās Organizācijas guļ, klausās pasakas par pilsoņu karu Ukrainā, necenšas apturēt slimo ciniskās izdarības; vismaz, pieprasītu krieviem atkāpties no ukraiņu robežpuktiem uz savējiem, un kārtības uzturēšanai uz robežas būtu neitrāli starptautiskie miera uzturētāji.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl