Par mutes palaišanu ukraiņu nacionālisti krievu aktierim liek atvainoties

4 komentāri
Par mutes palaišanu ukraiņu nacionālisti krievu aktierim liek atvainoties
Foto: ekrānšāviņš

Par saviem vārdiem burtiskā nozīmē nācās atbildēt populārajam Krievijas TV seriālu un kino aktierim Aleksajam Paņinam, kuram nācās atvainoties par iepriekš bravurīgi pausto atbalstu Krimas okupācijai un solījumiem ieņemt arī Ukrainas pilsētu Odesu.

Pagājušā gada jūlijā Sergejs Paņins pauda neslēptu sajūsmu par Krimas okupāciju. Uzfilmētajā video viņš, turot rokās Krievijas karogu pauda, ka beidzot viņš dodas uz krievu Krimu, Sevastopoli un Jaltu. Video beigās viņš atklāti pauda cerību, ka līdzīgs liktenis piemeklēs arī Odesu un šī pilsēta tiks pievienota Krievijai.

Skaties video

Bet kā mēdz teikt – par saviem vārdiem ir jāatbild. Sergejs Paņins šajās dienās viesojās Odesā, un kādā no kafejnīcām viņu atpazina vietējie, nacionāli noskaņotie ukraiņi. Video redzams, kā viens no nacionālistiem pauž sašutumu par Paņina iepriekš pausto par Odesas pievienošanu Krievijai, un pieprasīja no viņa atvainošanos. Aktieris, tēlaini izsakoties, centās laipot savos izteikumos, piekrītot, ka viņš ar iepriekš pausto par Odesas un Krimas pievienošanu varētu būt aizskāris Ukraiņus.

Skaties video

Atgriežoties Maskavā, Paņina komentārus par atvainošanos vēlējās dzirdēt Krievijas žurnālisti. ”Tagad ir smieklīgi, bet vakar smieklīgi nebija. Ja jūs gribat zināt, kā es jutos, tad teikšu godīgi – apd….s.. Nomierinājāmies tikai tad, kad iekāpām Aeroflot lidmašīnā. Līdz galam nebiju drošs vai mūs izlaidīs vai neizlaidīs,” vaļsirdīgi atzinās Paņins, cenšoties arī nedaudz taisnoties par video redzamo atvainošanos, ”mēle ir mans ienaidnieks. Video, pie kā  viņi apelēja,.. man nācās atvainoties un droši vien, ka viņiem ir daļa taisnības.. Es vakar centos pie sevis domāt, kā lai nenokļūtu pilnībā ar seju dubļos.. ja es neteiktu, ko viņi gribēja dzirdēt, tad.. man tiešām bija bail.”

Skaties video

4 komentāri