Par ”Malaysia Airlines” katastrofu vācieši sūdzēs tiesā Ukrainu

Komentāri
Par ”Malaysia Airlines” katastrofu vācieši sūdzēs tiesā Ukrainu
Foto: REUTERS/SCANPIX

Malaizijas lidmašīnas “Malaysia Airlines” aviokatastrofā bojā gājušo Vācijas pilsoņu radinieki plāno Ukrainu un tās prezidentu sūdzēt tiesā par 298 cilvēku nogalināšanu nolaidības dēļ.

Tā kā Ukraina nespēja garantēt lidojumu drošību karadarbības apstākļos tai bija jāpieņem lēmums par savas gaisa telpas slēgšanu, apgalvo advokāts, kurš pārstāv trīs vācu ģimenes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bojā gājušo vāciešu tuvinieku advokāts pauda, ka tobrīd Ukrainai jau esot bijuši pārliecinoši pierādījumi, ka nemiernieku rīcībā ir ieroči un raķetes, kas spētu notriekt lidmašīnas, taču Ukraina nav reaģējusi adekvāti. Advokāts plāno lietu iesniegt Eiropas cilvēktiesību tiesā tuvāko divu nedēļu laikā.

”Malaysia Airlines” katastrofā dzīvību zaudēja visi 298 cilvēki, kas atradās uz gaisa kuģa ”Boeing 777″ klāja. Lielākā daļa šo cilvēku bija Nīderlandes pilsoņi. Avārija notika šā gada jūlija beigās, liekot rietumvalstīm vērsties pret Krieviju ar ekonomiskajām sankcijām.

Portāls “Skaties.lv” jau vēstīja, ka vairākus mēnešus pēc kartastrofas trīs savstarpēji nesaistīti aculiecinieki atzinuši, ka ir redzējuši, kā prokrieviskie kaujinieki darbojušies ar zentītraķešu palaišanas iekārtu ”BUK”, ar kuru tika notriekta pasažieru lidmašīna ”Malaysia Airlines”.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl