Par ledus spaiņa izaicinājumu Baltkrievijā draud sodīt kādu jaunieti

Komentāri
Par ledus spaiņa izaicinājumu Baltkrievijā draud sodīt kādu jaunieti
Ilustratīvs foto: Anthony Quintano/Flickr

Kādam baltkrievu jaunietim gatavojas piemērot sodu par valsts prezidenta Aleksandra Lukašenko izvirzīšanu populārajai ledus spaiņa akcijai.

Akcija aicina cilvēkus ziedot smagas slimības – amiotrofiskās laterālās sklerozes – ārstēšanai un uzgāzt sev uz galvas spaini ledaina ūdens. Pasākums iemantojis lielu popularitāti sociālajos tīklos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kāds baltkrievu zēns Dmitrijs Daineno internetā ievietojis video, kur aplej sevi ar ūdeni un kā nākošo šim izaicinājumam nominē valsts prezidentu A. Lukašenko. Akcijas noteikumi paredz, ka katrs ledus spaini sev uzgāzušais izaicina trīs nākamos akcijas dalībniekus.

Tomēr drīz pēc video ievietošanas internetā Baltkrievijas likumsargi puisi uzaicināja uz vietējo jaunatnes lietu biroju, kur viņam prasīja video izņemt no tīmekļa. Vietējā policija draudēja – ja video netiks izņemts, ikvienam, kurš ir redzams video, tiks piemērots sods.

Portāls SKATIES jau ziņoja – sekojot pasaules slavenību piemēram, arī Ventspils mērs Aivars Lembergs uzlej sev uz galvas ledusaukstu ūdeni.

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl