Komentāri
Par jaundzimušās britu princeses vārda uzminēšanu izmaksā miljonu mārciņu
Foto: EPA/LETA

Britu bukmeikeri samaksājuši rekordlielu summu – kopumā vienu miljonu Lielbritānijas mārciņu – tiem, kuri likuši likmes, ka Kembridžas hercogiene Keita savu meitu nosauks par Šarloti.

Lai gan populārākais vārds, uz ko spēlētāji likuši likmes, bija Alise, 20 tūkstoši prognozētāju bija pārliecināti, ka princeses vārds būs tieši Šarlote. Tagad viens miljons Lielbritānijas mārciņu tiks sadalīts katram no 20 tūkstošiem cilvēku, kas uzminējuši vārdu pareizi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau vēstījām, ka Kembridžas hercoga un hercogienes otrajam bērnam dots vārds Šarlote Elizabete Diāna. Karaļnama vēsturnieki norāda, ka vārda Elizabete izvēle nepārprotami ir cieņas apliecinājums Karalienei Elizabetei, savukārt vārda Diāna došana meitiņai bija neizbēgama, ņemot vērā, cik lielu ietekmi uz prinča Viljama dzīvi atstājusi viņa māte, bojā gājusī princese Diāna.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl