Komentāri
Par izvarošanu notiesāto Izraēlas eksprezidentu Moiši Kacavu atbrīvos pirms termiņa
Foto: AP/Scanpix

Par izvarošanu un citiem seksuāla rakstura noziegumiem notiesātais Izraēlas eksprezidents Moiše Kacavs tiks atbrīvots pirms termiņa.

Izraēlas mediji ziņo, ka 71 gadu vecais Kacavs, kurš pavadījis aiz restēm jau vairāk nekā divas trešdaļas no piespriestā septiņu gadu cietumsoda, tiks atbrīvots nedēļas laikā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

2010. gada 30. decembrī tiesa atzina Kacavu par vainīgu divos izvarošanas gadījumos un par seksuālu uzmākšanos.

Izraēlas Augstākā tiesa, gadu vēlāk izskatot Kacava apelāciju, atstāja spēkā viņam piespriesto sodu. Kacavs tika atzīts par vainīgu arī tiesvedības traucēšanā, jo viņš mēģinājis apspriest ar vienu sūdzētāju viņas liecības policijai.

Pats bijušais prezidents apgalvoja, ka visas apsūdzības pret viņu ir safabricētas.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl