Komentāri
Par izvarošanu notiesāto Izraēlas eksprezidentu Moiši Kacavu atbrīvos pirms termiņa
Foto: AP/Scanpix

Par izvarošanu un citiem seksuāla rakstura noziegumiem notiesātais Izraēlas eksprezidents Moiše Kacavs tiks atbrīvots pirms termiņa.

Izraēlas mediji ziņo, ka 71 gadu vecais Kacavs, kurš pavadījis aiz restēm jau vairāk nekā divas trešdaļas no piespriestā septiņu gadu cietumsoda, tiks atbrīvots nedēļas laikā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

2010. gada 30. decembrī tiesa atzina Kacavu par vainīgu divos izvarošanas gadījumos un par seksuālu uzmākšanos.

Izraēlas Augstākā tiesa, gadu vēlāk izskatot Kacava apelāciju, atstāja spēkā viņam piespriesto sodu. Kacavs tika atzīts par vainīgu arī tiesvedības traucēšanā, jo viņš mēģinājis apspriest ar vienu sūdzētāju viņas liecības policijai.

Pats bijušais prezidents apgalvoja, ka visas apsūdzības pret viņu ir safabricētas.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl