Komentāri
Par informācijas izpaušanu mīļākajai CIP bijušajam direktoram piespriež nosacītu cietumsodu
Foto: REUTERS/SCANPIX

Bijušais ASV ģenerālis un Centrālās izlūkošanas pārvaldes (CIP) direktors Deivids Petreuss (David Petraeus) sodīts ar 100 tūkstošiem ASV dolāru un divu gadu nosacītu sodu par slepenas informācijas izpaušanu viņa biogrāfijas veidotājai un vienlaikus arī mīļākajai Polai Brodvelai.

2012. gadā toreizējais CIP direktors bija spiests atkāpties no amata, jo atklātībā nonāca informācija par viņa sakariem ar viņa biogrāfijas grāmatas autori Polu Brodvelu.

Prokuratūra skaidro, ka D. Petreuss viņai nodeva astoņas mapes ar klasificētu informāciju, ko viņš bija saglabājis no kara laika Afganistānā.

Tiesa viņam par nodarīto varēja piespriest arī gadu cietumā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl