Komentāri
Par Francijas prezidenta amatu cīnīsies prokremliskais Fransuā Fijons

Pēc Francijas Republikāņu partijas priekšvēlēšanām, kurās uzvarējis Fransuā Fijons, viņa pretinieki no Nacionālās frontes steigušies norādīt uz konservatīvo programmas nepilnībām.

Fijons priekšvēlēšanās saņēmis aptuveni 70% lielu sabiedrības atbalstu. Tikmēr konservatīvo republikāņu lielākie konkurenti – galēji labējā Nacionālā fronte uzstāj, ka Fijona plāni reformēt Francijas ekonomiku draud izgāzties.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Laikā, kad pasaule ir orientēta uz lielāku valdības iesaisti procesos, lielāku aizsardzību un ekonomisko patriotismu, Fijons dzīvo 30 gadu senā pagātnē. Viņš bieži piemin Tečeri, viņas laika bija astoņdesmitajos,” norāda Nacionālās frontes vadītāja vietnieks Floriāns Filipo.

Fijons iepriekš arī kritizēts par saviem izteikumiem saistībā ar Krieviju. Viņš norāda, ka Kremlis nerada drošības draudus, tādējādi izpelnoties atzinīgus vārdus no Krievijas prezidenta Vladimira Putina.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl