Par bērna izkrišanu no braucoša auto mātei ASV draud gadu ilgs cietumsods

1 komentārs
Par bērna izkrišanu no braucoša auto mātei ASV draud gadu ilgs cietumsods

Pēc Mankeitā (ASV) notikušā incidenta, kad no braucošas automašīnas uz ceļa ar visu bērnu sēdeklīti izkrita divus gadus veca meitene, transportlīdzekļa vadītājai mātei izvirzītas apsūdzības par atvases dzīvības apdraudēšanu.

Kā iepriekš vēstīts, dodoties savās ikdienas gaitās, kāds šoferis 14. janvārī Mankeitas pilsētā Minesotas štatā, ASV, teju uztriecies virsū mazgadīgai meitenei, kura ar visu bērnu sēdeklīti ceļa līkumā izkrita no priekšā braucošā transportlīdzekļa.

Tagad 40 gadus vecajai māmiņai draud gadu ilgs cietumsods un aptuveni 2500 eiro liela soda nauda. Viņai arī izvirzītas apsūdzības par nevīžīgu attieksmi pret mazgadīgo bērnu, vedot viņu ar automašīnu. Turklāt dāma, pie stūres sēdusies, esot vēl autovadītājas apliecības iegūšanas procesā, līdz ar to transportlīdzeklī bija jāatrodas arī šoferim ar atbilstošu stāžu.

Jāpiebilst, ka brīdī, kad sieviete atskārta, ka viņas meita vairs neatrodas automašīnā, viņa apstājusies un devusies ar kājām atpakaļ pa iepriekš nobraukto maršrutu.

Autovadītāja policijai skaidroja, ka vien divus gadus vecā meita, visticamāk, pati atvērusi automašīnas durvis un izkritusi ceļa līkumā.

Savukārt likumsargi, veicot automašīnas apsekošanu, konstatēja, ka bērnu sēdeklītis nemaz netika piesprādzēts.

Mankeitas kārtībsargi vietējai televīzijai arī apstiprināja, ka bērns esot sveiks un vesels, tāpēc padziļinātāka veselības pārbaude slimnīcā nebija nepieciešama. Meita tika atdota atpakaļ mātes ”gādīgajās rokās”.

Mātei tiesas priekšā būs jāstājas Visu mīlētāju dienā, 14. februārī.

1 komentārs