Par Berlīnes slaktiņa rīkotāja notveršanu piesolīti 100 tūkstoši eiro

Komentāri
Par Berlīnes slaktiņa rīkotāja notveršanu piesolīti 100 tūkstoši eiro

Berlīnes slaktiņa sarīkotājs joprojām ir uz brīvām kājām. Viņa meklēšanā iesaistīti vērienīgi drošības dienestu spēki, un Vācijas prokuratūra par 24 gadus vecā Tunisijas pilsoņa Anisa Amri notveršanu piesolījusi simt tūkstošu eiro atlīdzību.

Vācijas varasiestādes publiskojušas Amri fotogrāfiju un vizuālo aprakstu. Izrādās, 24 gadus vecais tunisietis jau iepriekš bijis Vācijas drošības dienestu redzeslokā, tostarp aizdomās par sadarbību ar teroristu grupējumiem. Tāpat atklājies, ka viņš četrus gadus bijis ieslodzīts Itālijas cietumā.

Tunisietis bijis notiesāts par vairākiem noziegumiem, tostarp migrantu uzņemšanas centra aizdedzināšanu. Pēc cietumsoda izciešanas Itālijas varas iestādes konstatēja, ka nav iespējams Amri izraidīt, jo Tunisija nepiegādāja nepieciešamo dokumentāciju.

Viņš tika atbrīvots un netraucēti pārcēlās uz Vāciju, kur pieprasīja patvērumu.

Pieprasījums tika noraidīts, tomēr arī Vācijas varas iestādēm trūka nepieciešamo dokumentu no Tunisijas, lai viņu izraidītu.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl