2 komentāri
Panika un ievainoti cilvēki – sprādziens Londonā tiek uzskatīts par teroraktu
Šobrīd noskaidrots, ka metro vagonā sprādzis plastmasas spainis, kas bijis ievietots maisiņā, - pēc sprādziena tas aizdedzies. Tā rezultātā sākusies panika, vairāki cilvēki guvuši apdegumus un saelpojušies dūmus. (REUTERS/LETA)

Piektdien, 15. septembrī, Londonas metro Pārsonsgrīnas stacijā notikušo sprādzienu Lielbritānijas policija klasificējusi kā teroraktu, vēsta raidorganizācija “BBC”.

Londonas mērs Sadiks Hans paziņojis, ka nosoda terorismu un cilvēkus, kuri mēģina iebiedēt Londonas iedzīvotājus, rīkojot dažādus uzbrukumus. “Terorisms mūs nekad neiebiedēs, un mēs neļausim tam uzvarēt,” publiskā paziņojumā norādījis Hans.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šobrīd noskaidrots, ka metro vagonā sprādzis plastmasas spainis, kas bijis ievietots maisiņā, – pēc sprādziena tas aizdedzies. Tā rezultātā sākusies panika, vairāki cilvēki guvuši apdegumus un saelpojušies dūmus.

Lielbritānijas varasiestādes apstiprina, ka cietuši vairāki cilvēki.

“Kad es iegāju metro stacijā, redzējusi asinis uz grīdas un vairāki cilvēki skrēja pa trepēm, kliedzot, – ejiet prom! Cilvēki nāca ārā no metro stacijas, noklāti asinīm. Šobrīd vairāki cilvēki ir nogādāti mediķu rokās,” raidorganizācijai “BBC” pastāstījis Pārsonsgrīnas iedzīvotājs un notikušā aculiecinieks Robins Frosts.

Kas līdz šim zināms par sprādzienu Londonas metro:

  • piektdien, 15. septembrī, pēc plkst. 8.00 Londonas metro Pārsonsgrīnas stacijā nograndis sprādziens;
  • notikušais tiek klasificēts, kā terorakts;
  • incidentā ievainoti vismaz 29 cilvēki, sākusies panika, un cilvēki guvuši apdegumus, kā arī traumas;
  • vietām slēgta metro kustība;
  • notikumu vietā ieradusies policija un ātrās palīdzības mašīnas.

Jau vēstīts, ka piektdien, 15. septembrī, daļēji pārtraukta metro kustība Londonas rietumu daļā, kamēr likumsargi izmeklē kādu iespējamo incidentu Pārsongrīnas metro stacijā.

Pārsongrīnas metro stacija

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl