Pandēmijas dēļ emigrējušie tautieši vēlas atgriezties Latvijā

Apjomīgā repatriācijas operācija ir noslēgusies, bet arvien lielāku interesi par atgriešanos dzimtenē izrāda uz ārvalstīm jau sen pārvākušies Latvijas valstspiederīgie. Ko par esošo situāciju savās mītnes zemēs saka ārzemēs dzīvojošie tautieši?

Atpakaļ uz rakstu

142 komentāri

 • Andis Lisauskis

  Andis Lisauskis

  Šis posts gan bija lieks no TV3

  Tā jau šobrīd uz ārzemes strādājošajiem skatas un izturas ka pret kaut kādiem ienaidniekiem un valsts nodevējiem
  Un se Tev pielej eļu ugunim🤬
  Bravo
 • Es
 • Normunds Ralfs Fogels

  Normunds Ralfs Fogels

  No saviem draugiem, kas jau gadus 10-15 dzīvo ārpus LATVIJAS,neesmu dzirdējis, ka kravātu koferus...
 • Guntis

  Guntis

  Kāpēc daudzi latvieši ir ārzemēs tāpēc,atbilde ir gaužām vienkārša tāpēc ka neesam vienoti kad visiem kopā jāiet uz Rīgu prasīt savas tiesības nav neviena tā īsti nav .Un šeit ārpus Latvijas nekāda medus maize nav jāstrādā smagi ,un pats galvenais mums atņemtas ģimenes .Un to vīrusu apkarot ir viegli tikai nav pareizie likumi n pieņemtie lēmumi.
 • ..

  ..

  Pēkšņi patriotiskas jūtas pamodušās. Ja aizbraucāt vieglākas dzīves meklējumos, tad sēdiet tur. Tā jau aplaidīs visu Latviju ar šito zarazu. Vai tiešām nevar uz laiku apturēt to klaidoņu repatriāciju?
 • Latvietis

  Latvietis

  Kad latvijai gruti aizmuk taja pasa laika citi atbrauc musu zemi iekaro tapat slimibu ievaza tas ir kad lv brauka rinki kapec vajaga latvija svestautiba imigratus jo musu latviesi tautu nodod tagad zeli vaimana pate tauta vainiga latviesi ir riebiga tauta ja reiz saslimu lai otrs saslimst
 • Jānis Cīrulis

  Jānis Cīrulis

  Izskatās ka vīrusa "mērķis" realizējas-sanaidot cilvēci!
  Tā vietā, kad visvairāk vajadzētu atbalstīt vienam otru un beidzot būt vienotiem,atrodas tādi, kas regulēs un noteiks,vai Latvijas pilsonis,var atgriezties Latvijā. Valstī kura ir Eiropas savienībā ar brīvām robežām pa visu Eiropu! Traki jūs esat...tas nav patriotisms..tas ir odiotisms! Nevaig aizmirsti ka tiem cilvēkiem,kas ir aizbraukuši,lielākai daļai Latvijā paliek ğimenes. Ğimenes kurām šie aizbraukušie sūta savu nopelnīto naudinju. Tādā veidā arī uzturot Latvijas kasi,jo nauda tiek tērēta Latvijā.
  Pirms kādu par ko nosodi,padomā divreiz...tu nekad nezini kā dēļ viņš devies tur,kur ir aizdevies!
  Spēks ir būt vienotiem💪
  Peace&Love🙏
  • Liene

   Liene

   Tad kāpēc viņi nevar būt vienoti un palikt uz vietas? Nevis migrēt, ceļot un pārvietoties? Zinot, ka tieši tāda kustība rada vislielākos riskus? Un pārnes iespējamo saslimšanu vienam pie otra? Ja jau situācija ir tik traka - sēdi mājās, nevis klejo apkārt. Tagad arī Latvijā daudziem būs grūti ar naudām. Bet tas nenozīmē, ka jāklīst apkārt un jāriskē ar citu cilvēku dzīvībām
 • Simona
 • Ilze Jakovleva

  Ilze Jakovleva

  Nu jau,nu jau.No cik aptaujātajiem cik to atbildēja?No 5ciem divi?Kuri strādā sezonas darbu,kuriem nav dzīvesvietas un pat ne patstavīgie ID nr.bet tie kuri pastrādā pāris mēn un tad atgriežas mājās pie ģimenēm..??Neticu,ka kāds patstāvīgi dzīvojošais ārzemēs tagad mestos atpakaļ uz LV.
 • Uldis Alksnis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!