Panākta “provizoriska” vienošanās par Jaunā viļņa rīkošanu anektētajā Krimā

7 komentāri
Panākta “provizoriska” vienošanās par Jaunā viļņa rīkošanu anektētajā Krimā
FOTO: LETA

Krievijas anektētās Krimas vadība saņēmusi popmūzikas konkursa Jaunais vilnis organizētāju “provizorisku” piekrišanu rīkot pasākumu Ukrainai šogad atņemtās pussalas teritorijā, pavēstīja reģiona kultūras ministre Arina Novoseļska.

“Ir republikas galvas [Sergeja Aksjonova] vienošanās ar Maskavu, ar producentiem, ar Krievijas Federācijas vadību, un provizorisko vienošanos es viennozīmīgi apstiprinu,” sacīja ministre.

“Mēs gribam, lai Jaunais vilnis republikā notiktu cienīgi. Mēs esam gatavi radošajā, organizatoriskajā un metodiskajā plānā sadarboties un iet roku rokā ar organizatoriem,” viņa piebilda.

Konkursa prezidents Igors Krutojs novembra beigās paziņoja, ka pasākuma rīkotāji līdz gada beigām pieņems lēmumu par to, uz kurieni no Jūrmalas tiks pārcelts Jaunais vilnis. Iespējamo pretendentu vidū viņš minēja Krimu, Sočus, Baku, Kaļiņingradu un Kazaņu.

TOP komentāri

  • es
    0 0 0

    es

    Diezin vai Krutojs ir padomajis par to vai visi gribēs braukt uz anektēto Krimu un pie reizes atbilde idiotei- ļoti pareizi sevi esi nosaukusi rakstot šo komentāru. Cik pēc teksta var saprast, ka esi krieviete,kura latviešus uzskata par muļķiem.
  • es
  • JautāJUMS
    0 0 0

    JautāJUMS

    Skaterķu darožka. Jaunais vilnis pārvēršas par krievu vilni.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl