Pamiera laikā Ukrainā spridzina ēkas

Komentāri
Pamiera laikā Ukrainā spridzina ēkas
Foto: Freeimages.com

Par spīti pasludinātajam pamieram bruņoti uzbrukumi Ukrainas austrumu pilsētās turpinās. Vakar, 29. jūnijā, Ukrainas pilsētā Doņeckā uzspridzināta noliktava ar bruņojumu.

Tas noticis pēc Ukrainas iekšlietu ministra Arsēna Avakova rīkojuma ar mērķi nepieļaut munīcijas nonākšanu seperātistu kaujinieku rokās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tiek ziņots, ka vakar Doņeckas kaujinieku rokās nonākusi vēl viena armijas bāze, kurā atrodas pretgaisa aizsardzības iekārtas.

Tāpat pret valdību vērstie spēki sagrābuši ķīmisko izstrādājumu rūpnīcu, kurā tikšot ražotas granātas.

Tikmēr tiek ziņots, ka Krimas un Ziemeļkaukāza algotņi sākuši bēgt no Ukrainas austrumiem. Tam par iemeslu varētu būt “kontrakta” beigas vai arī kaujinieku bailes, ka Krievijas Federācija pārtrauks viņus atbalstīt

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl