Pamatīgi pieaug iespēja, ka Vācijā varētu tikt rīkotas ārkārtas vēlēšanas

Komentāri
Pamatīgi pieaug iespēja, ka Vācijā varētu tikt rīkotas ārkārtas vēlēšanas
AP/SCANPIX

Arvien pieaug iespēja, ka Vācijā varētu tikt rīkotas ārkārtas vēlēšanas. Atbalstu tam tagad paudusi arī kanclere Angela Merkele.

Pirmdien, 20. novembrī, izgāzās mēnesi ilgušās Vācijas valdošās koalīcijas izveides sarunas. Liberāļi paziņoja, ka valdībā neiesaistīsies, tādējādi Merkeles vadītie konservatīvie var izveidot tikai mazākumvaldību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vācijā tas būtu bezprecedenta gadījums, un daudzas partijas nekavējoties paziņoja, ka labāk būtu rīkot ārkārtas vēlēšanas. Pirmdienas vakarā šim viedoklim pievienojās arī pati Merkele.

Angela Merkele
Vācijas kanclere

Mazākumvaldība nav manos plānos. Nekad nesaki nekad, bet esmu ļoti skeptiski noskaņota. Manuprāt, jaunas vēlēšanas būtu labāka izvēle.

Ārkārtas vēlēšanas Vācijā var izsludināt tikai Valsts prezidents, un viņš par labu šādam solim vēl nav izšķīries, tā vietā aicinot partijas tomēr meklēt kompromisus.

Saskaņā ar vēlētāju aptaujām partiju reitingi pēdējos mēnešos nav būtiski mainījušies, tādēļ arī ārkārtas vēlēšanas negarantē krīzes atrisinājumu.

Tomēr daudzi politikas vērotāji brīdina, ka ārkārtas vēlēšanas varētu nākt par labu labējiem radikāļiem no partijas “Alternatīva Vācijai”.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl