Pamatīgi pieaug iespēja, ka Vācijā varētu tikt rīkotas ārkārtas vēlēšanas

Komentāri
Pamatīgi pieaug iespēja, ka Vācijā varētu tikt rīkotas ārkārtas vēlēšanas
AP/SCANPIX

Arvien pieaug iespēja, ka Vācijā varētu tikt rīkotas ārkārtas vēlēšanas. Atbalstu tam tagad paudusi arī kanclere Angela Merkele.

Pirmdien, 20. novembrī, izgāzās mēnesi ilgušās Vācijas valdošās koalīcijas izveides sarunas. Liberāļi paziņoja, ka valdībā neiesaistīsies, tādējādi Merkeles vadītie konservatīvie var izveidot tikai mazākumvaldību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vācijā tas būtu bezprecedenta gadījums, un daudzas partijas nekavējoties paziņoja, ka labāk būtu rīkot ārkārtas vēlēšanas. Pirmdienas vakarā šim viedoklim pievienojās arī pati Merkele.

Angela Merkele
Vācijas kanclere

Mazākumvaldība nav manos plānos. Nekad nesaki nekad, bet esmu ļoti skeptiski noskaņota. Manuprāt, jaunas vēlēšanas būtu labāka izvēle.

Ārkārtas vēlēšanas Vācijā var izsludināt tikai Valsts prezidents, un viņš par labu šādam solim vēl nav izšķīries, tā vietā aicinot partijas tomēr meklēt kompromisus.

Saskaņā ar vēlētāju aptaujām partiju reitingi pēdējos mēnešos nav būtiski mainījušies, tādēļ arī ārkārtas vēlēšanas negarantē krīzes atrisinājumu.

Tomēr daudzi politikas vērotāji brīdina, ka ārkārtas vēlēšanas varētu nākt par labu labējiem radikāļiem no partijas “Alternatīva Vācijai”.

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl