Pabriks: ”Malaysia Arilines” lidmašīnas avārijā vainojama Krievijas ģeopolitiskā avantūra

Komentāri

Lielākais iemesls pasažieru lidmašīnas avārijai ir Krievijas ģeopolitiskā avantūra, tā LNT raidījumā ”900 sekundes” pauda bijušais aizsardzības ministrs Artis Pabriks.

”Ja gribam situāciju normalizēt, ir jāslēdz Ukrainas-Krievijas robeža. Pagaidām ieroči nāk iekšā un ārā,” tā norādīja A. Pabriks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pat ja Krievijai izdosies šo nelaimes gadījumu izskaidrot iekšpolitiski, ārvalstīm to paskaidrot būs grūtāk, pauda A. Pabriks. Tāpat viņš norādīja – patlaban ir sākusies jauna fāze Krievijas un ASV attiecībās, turklāt šī fāze būs ilgstoša.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl