Komentāri
Pa pilsētu klīst lauva, tīģeri, viena pantera, par situāciju Gruzijā stāsta latviete
FOTO: SCANPIX

Gruzija ir iecienīts galamērķis tūristiem no Latvijas. Plūdos neviens Latvijas iedzīvotājs nav cietis, tā telefonintervijā no Tbilisi LNT Ziņām sacīja Gruzijas latviešu biedrības vadītāja Regīna Jakobidze, kura pati pieredzēja plūdus klātienē.

Gruzijas latviešu biedrības vadītāja Regīna Jakobidze

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izjūtas bija vienkārši briesmīgas. Es dzīvoju Gruzijā jau 40 gadus. Es tādu elles troksni, kuru rada ūdens un krusa, nekad neesmu dzirdējusi. Dzīvoju pašā pilsētas centrā. Tas ir netālu no zoo, kur tā traģēdija notika, netālu no Kūras upes krasta. Ūdens tādā daudzumā te nav redzēts, man liekas, nekad. Tāds ūdens nāca kā Niagāras ūdenskritums, un neviena ne iela, ne upe tādu daudzumu ūdens izturēt nevarēja. Līdz ar to visas tās drausmīgās traģēdijas, jo ūdenim nebija vietas. Man šodien bija 14.00 ieplānota teātra izrāde ar manām divām mazmeitām, un es nekur neaizgāju. Nav, ko meklēt ielās, jo tie zvēri vēl nav noķerti. Daļa ir noķerta, bet daļa nav. Pa pilsētu klīst lauva, tīģeri, viena pantera. Par vilkiem teica ļoti lielu ciparu, bet es nezinu, vai zoodārzā tiešām bija 13 vilki. Runa ir par 13 vilkiem. Nabaga behimotu noķēra. Viņš nekur tālu nebija aizgājis. Viņu noķēra Varoņu laukumā pie lielās estakādes. Infrastruktūra ir ļoti stipri sabojāta. Ilgam laikam darbs.

Gruzijas galvaspilsētā Tbilisi lietavās un plūdos dzīvību zaudējuši 13 cilvēki, svētdien pavēstīja iekšlietu ministrs Vahtangs Gomelauri. 24 cilvēki tiek uzskatīti par bezvēsts pazudušiem, bez pajumtes palikuši vairāki desmiti ģimeņu.

Pirmdiena, 15. jūnijs, Gruzijā būs sēru diena, paziņoja premjerministrs Iraklijs Garibašvili.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl