Komentāri
Pa pilsētu klīst lauva, tīģeri, viena pantera, par situāciju Gruzijā stāsta latviete
FOTO: SCANPIX

Gruzija ir iecienīts galamērķis tūristiem no Latvijas. Plūdos neviens Latvijas iedzīvotājs nav cietis, tā telefonintervijā no Tbilisi LNT Ziņām sacīja Gruzijas latviešu biedrības vadītāja Regīna Jakobidze, kura pati pieredzēja plūdus klātienē.

Gruzijas latviešu biedrības vadītāja Regīna Jakobidze

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izjūtas bija vienkārši briesmīgas. Es dzīvoju Gruzijā jau 40 gadus. Es tādu elles troksni, kuru rada ūdens un krusa, nekad neesmu dzirdējusi. Dzīvoju pašā pilsētas centrā. Tas ir netālu no zoo, kur tā traģēdija notika, netālu no Kūras upes krasta. Ūdens tādā daudzumā te nav redzēts, man liekas, nekad. Tāds ūdens nāca kā Niagāras ūdenskritums, un neviena ne iela, ne upe tādu daudzumu ūdens izturēt nevarēja. Līdz ar to visas tās drausmīgās traģēdijas, jo ūdenim nebija vietas. Man šodien bija 14.00 ieplānota teātra izrāde ar manām divām mazmeitām, un es nekur neaizgāju. Nav, ko meklēt ielās, jo tie zvēri vēl nav noķerti. Daļa ir noķerta, bet daļa nav. Pa pilsētu klīst lauva, tīģeri, viena pantera. Par vilkiem teica ļoti lielu ciparu, bet es nezinu, vai zoodārzā tiešām bija 13 vilki. Runa ir par 13 vilkiem. Nabaga behimotu noķēra. Viņš nekur tālu nebija aizgājis. Viņu noķēra Varoņu laukumā pie lielās estakādes. Infrastruktūra ir ļoti stipri sabojāta. Ilgam laikam darbs.

Gruzijas galvaspilsētā Tbilisi lietavās un plūdos dzīvību zaudējuši 13 cilvēki, svētdien pavēstīja iekšlietu ministrs Vahtangs Gomelauri. 24 cilvēki tiek uzskatīti par bezvēsts pazudušiem, bez pajumtes palikuši vairāki desmiti ģimeņu.

Pirmdiena, 15. jūnijs, Gruzijā būs sēru diena, paziņoja premjerministrs Iraklijs Garibašvili.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl