Komentāri
Otrā iespējamā teroraktā netālu no Barselonas ievainoti septiņi cilvēki
Foto: Reuters

Spānijas policija pēc naktī pēc uzbrukuma Barselonā novērsusi vēl vienu teroraktu Kambrilsas pilsētā, 80 kilometrus no Barselonas.

Likumsargiem izdevies apturēt un nogalināt piecus uzbrucējus, kuru mērķis bijis līdzīgs kā Barselonas teroristam – iebraukt ar mikroautobusu cilvēku pūlī. Tiesa gan, uzbrucēji bija jau ievainojuši septiņus cilvēkus, tomēr viņu stāvoklis esot stabils. Cietis arī viens policists.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Likumsargi vēsta, ka vēl viens uzbrucējs apšaudē tika ievainots, taču vēlāk nomira. Tāpat arī zināms, ka uzbrucējiem bijušas ar sprāgstvielām pildītas vestes un ieroči. Ar uzbrukumu Barselonā un vēlāk Kambrilsā varētu būt saistīts vēl viens incidents trešdien, kad kādā mājā notika gāzes balonu eksplozija. Policija vēsta, ka tur kāds vīrietis gatavojis sprāgstvielu. Viņš eksplozijā miris, kā arī ievainoti vēl septiņi cilvēki.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl