Oregonas štatā krastā izskalota krāsaina, 45 kg smaga tropu zivs

0 Komentāru
Oregonas štatā krastā izskalota krāsaina, 45 kg smaga tropu zivs
SWNS/SCANPIX

Pagājušājā nedēļā Oregonas štata piekrastē tika izskalota milzīga, krāsaina zivs. Eksperti to uzskata par ļoti retu parādību.

45 kilogramus smagā zivs ar zilo muguru, sudraba vēderu un sarkanajām spurām, kura dzīvo dziļi okeāna dzīlēs, plašāk pazīstama arī kā mēness zivs. Tā tika atrasta “Sunset” pludmalē. Šāda zivs ir ļoti reta parādība Oregonas pludmalē.

Piejūras akvārija menedžeris Kīts Čandlers laikrakstam CNN atzina, ka šādas zivis nav iespējams tik viegli sastapt un šī bijusi jo īpaši veselīgā formā.

Nacionālā okeānu un atmosfēras administrācija (NOAA) atkāja, ka par šo zivi ir pieejams maz informācijas, un tā nav bieži pētīta, jo dzīvo pārāk dziļi okeāna dzelmē. Tās visbiežāk ir sastopamas tieši tropu ūdeņos.

Balstoties NOAA teiktajā, šīs zivis ir visai interesanta paskata, jo tām ir apaļa un plakana ķermeņa forma, kas ir sudrabaini pelēkā krāsā, savukārt, acis tām ir zeltainā krāsā.

Balstoties tajā, cik zivs bija spēcīga un veselīga, tā pludmalē pavadījusi ne vairāk kā stundu pirms to atrada akvārija darbinieki.

0 Komentāru