Komentāri
Olands sola par “Mistral” piegādēm izlemt oktobrī
FOTO: SCANPIX

Francijas prezidents Fransuā Olands piektdien paziņoja, ka galīgo lēmumu par to, piegādāt Krievijai divus “Mistral” klases karakuģus vai nepiegādāt, viņš pieņems oktobrī.

“Lēmumu, balstoties situācijā, es pieņemšu līdz oktobra beigām,” viņš sacīja, norādot uz nule kā izziņotā Kijevas un prokremlisko kaujinieku pamiera līguma īstenošanu.

Olands vēl ceturtdien sacīja, ka Francija piegādās Krievijai karakuģus “Mistral” tikai tad, ja Ukrainā būs iestājies miers.

“Nav iespējams piegādāt vienu vai divus kuģus apstākļos, kad nav miera. Kā es rīt varu dot pilnvarojumu kuģa piegādei, ja tas var tikt izmantots karā?” vaicāja Olands.

Francija 2011.gadā piekrita pārdot Krievijai par 1,2 miljardiem eiro divus modernus helikopteru bāzes kuģus. Pirmais no tiem būtu jāpiegādā oktobrī vai novembrī, otrs – 2015.gadā.

Parīze trešdien paziņoja, ka aptur pirmā karakuģa piegādi, jo tam nav attiecīgo apstākļu.

Kāds avots Francijas diplomātiskajās aprindās atklāja, ka Parīze pieņēmusi šādu lēmumu, ieklausoties starptautiskās sabiedrības spiedienā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl