9 komentāri

Kādu latviešu ģimeni negaidīti apciemojusi Amerikas Savienoto Valstu pirmā lēdija Mišela Obama.

Tas noticis kampaņas Let’s Move jeb Kustēsimies! ietvaros. ASV pirmā lēdija sākusi apciemot mazdārziņus skolās un ģimenēs, šādi pievēršot uzmanību veselīgam dzīvesveidam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izrādās, – Mišelu Obamu pārsteidzis tas, cik cītīgi latvieši seko līdzi veselīgam dzīvesveidam, un šajā jomā Obama “mūsējos” nosauca par čempioniem! Sveicam arī mēs!

Foto

Skaties video!

TOP komentāri

 • Arvīds Jakovičs
  +6 +6 0

  Arvīds Jakovičs

  Edmund, viņi dzīvo Amerikā, piedalās amerikāņu šovā un runā ar Amerikas pirmo lēdiju. Kurā mirklī pēc tavām domām viņiem bija jāsāk runat latviski? Visam savs laiks un vieta.
 • IeVa VoLaNtE
  +5 +5 0

  IeVa VoLaNtE

  ko viniem amerikas showam latviski runat ??!!! Tak nejau Obama Bez Tabu sizetam filmejas tur !
 • ups
  +4 +4 0

  ups

  Apskatīju Ērika Broļa? (Brolis) profilu iekš Linkedin un zini... pie valodām ir norāde, ka viņš labi runā angliski, latviski un spāniski, bet ne tik labi - krieviski. Kas mums "īstajiem latviešiem" ir par problēmu attiecībā uz saviem tautiešiem? Tev skauž ka viņš USA? Vai arī Tev šķiet, ka visi, kas kaut kādu iemeslu nav iekš Latvijas ir neīstie latvieši? Man, piemēram, šī ziņa patika un par Ēriku un Lindu prieks!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl