Komentāri
Oficiāli! Par žurnāla “Time” Gada cilvēku tiek atzīts Donalds Tramps

Jaunievēlētais ASV prezidents Donalds Tramps atzīts par žurnāla “Time” Gada cilvēku.

“Time” jau tradicionāli savā gada pēdējā numurā nosauc savu Gada cilvēku, un šāda nominācija tiek piešķirta kopš 1927. gada jau 90. reizi. Pērn šo nomināciju saņēma Vācijas kanclere Angela Merkele.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Gada cilvēku izvēlas žurnāla “Time” žurnālisti, minot personu vai kādu jēdzienu, kam attiecīgajā gadā pievērsta vislielākā ievērība informatīvajā telpā.

Šogad šis tituls piešķirts skandalozajam un pretrunīgi vērtētajam miljardierim Donaldam Trampam, kurš novembrī tika ievēlēts ASV prezidenta amatā.

Foto

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl