Komentāri
Oficiāli: Bosnija un Hercogovina iesniegs pieteikumu, lai iestātos Eiropas Savienībā
Foto: AFP / LETA

Bosnija un Hercogovina gatavojas oficiāli iesniegt pieteikumu uzņemt to Eiropas Savienībā, cerot kandidātvalsts statusu iegūt jau nākamajā gadā.

Bosnija un Hercegovina jau 2003. gadā tika uzskatīta par “potenciālu kandidātu” uzņemšanai Eiropas Savienībā, taču tā arī nav spējusi iegūt šo statusu oficiāli, jo nav veikusi nepieciešamās reformas.

Lai atdzīvinātu procesu, Eiropas Savienība 2014. gadā Bosnijai izstrādāja virkni reformu, kas sekmētu ekonomikas atdzīvināšanu,  tomēr līdz šim Bosnijas ekonomikā nav manāmas ievērojamas pārmaiņas. Bezdarba līmenis Bosnijā pēc oficiālajiem datiem šobrīd ir virs 40%.

Līdztekus ekonomiskajām problēmām Bosnija kopš 2006. gada atrodas arī politiskā strupceļā, kuru izraisījušas etniskās nesaskaņas.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl