Komentāri
Odesā mēra amatam kandidē Pekinas Pīle, Georgijs Putins un Dārts Veiders
REUTERS/SCANPIX

Starp kandidātiem, kas vēlas ieņemt Ukrainas pilsētas Odesas mēra amatu, šo svētdien gaidāmajās vēlēšanās startēs arī Pekinas Pīle, Georgijs Putins un Zvaigžņu karu varonis Dārts Veiders.

Odesā mēra vēlēšanas gaidāmas 25. oktobrī, un tajās “kandidēt” vēlas arī daži asprāši. Piemēram, tumsas spēku valdnieks Dārts Veiders vēlēšanās pārstāv Interneta partiju, kas cīnās par lielāku brīvību starptautiskajā tīmeklī. Turklāt šodienas kampaņas ietvaros Veiders ar savu svītu sarīkoja skaļu pasākumu pie statujas, kas reiz atveidoja Vladimiru Iļjiču Ļeņinu. Kāds vietējais skulptors to pārveidojis par Dārtu Veideru. Tiesa gan, jaunais veidojums nav vienkārši skulptūra, bet arī bezvadu interneta “rūteris”, kas ļauj apkārtesošajiem izmantot bezmaksas internetu.

Šī nav pirmā reize, kad Dārts Veiders vēlas kļūt par Ukrainas amatpersonu. Pērn viņš vēlējās kandidēt prezidenta vēlēšanās taču netika reģistrēts jo atteicās atklāt savu patieso identitāti.

Tas pats Odesas vēlēšanās noticis ar Pekinas pīli, kas gan turpina kampaņu pilsētā.

Par reālāku kandidātu uzskatāms Georgijs Putins, kura vienīgais redzamais mīnuss ir – tāds pats uzvārds kā Krievijas prezidentam.

Foto!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl