Komentāri
Obamam vajadzētu brīdināt Krieviju, ka iebrukums Baltijas valstīs nozīmētu karu, norāda Bžezinskis

ASV prezidentam Barakam Obamam vajadzētu brīdināt Krieviju, ka iebrukums Baltijas valstīs nozīmētu karu.

Tā paziņojis bijušais ASV prezidenta padomnieks nacionālās drošības jautājumos Zbigņevs Bžezinskis. Viņš sacījis, ka pēdējos darbības mēnešos kā prezidentam Obamam vajadzētu privātās sarunās atkārtoti pateikt Krievijai, ka iebrukums Baltijas valstīs izraisītu militāru sadursmi starp abām valstīm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šis viedoklis izskan laikā, kad ASV prezidenta amata kandidāts Donalds Tramps draudējis, ka Baltijas valstis aizstāvēs tikai tad, kad būs pārliecinājies, vai tās izpilda savas saistības pret NATO, aizsardzībai atvēlot 2% no iekšzemes kopprodukta. Bžezinskis bija ASV prezidenta padomnieks nacionālās drošības jautājumos Džimija Kārtera prezidentūras laikā pagājušā gadsimta septiņdesmitajos gados.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl