Komentāri
Obama un Merkele: Krievija izraisa “bīstamu situācijas saasinājumu”
FOTO: LETA

ASV prezidents Baraks Obama telefonsarunā ar Vācijas kancleri Angelu Merkeli vakar, 22.augustā, brīdināja, ka Krievija izraisa bīstamu situācijas eskalāciju Ukrainas konfliktā.

ASV prezidents norāda, ka kopš ”Malaysia Airlines” pasažieru lidmašīnas notriekšanas jūnija sākumā, situācija Ukrainas austrumos ir tikai saasinājusies.
Abu valstu līderi bijuši vienisprātis, arī par to, ka Krievijas ”humānās palīdzības” konvoja iesūtīšana bez Ukrainas apstiprinājuma ir kārtējā provokācija un Ukrainas suverenitātes pārkāpums. “Viņi pauda bažas, ka liels skaits Krievijas karavīru un Krievijas armijas personāla klātbūtne Ukrainā rada bīstamu saasinājumu,” teikts Baltā nama paziņojumā.
Paziņojumā teikts, ka Krievijai nekavējoties jāizved savs konvojs no Ukrainas teritorijas un jāizpilda visi Ukrainas un Starptautiskā Sarkanā krusta nosacījumi.
Jau iepriekš Eiropas Savienība un ASV pieprasīja Krievijai nekavējoties izvest konvoju, par kuru valda bažas, ka tā mērķis ir sniegt atbalstu nemierniekiem.
Apmēram 280 kravas automašīnas teju nedēļu gaidīja pie Ukrainas robežas, kamēr Krievija centās pierādīt, ka tā ir ļoti nepieciešama palīdzība civiliedzīvotājiem Ukrainas austrumos.
Vakar, 22,augusta, vakarā visas automašīnas sasniedza Luhansku, kas jau vairākas nedēļas ir bez ūdens un elektrības apgādes, un sāka izkraušanu, vēstīja Krievijas valsts televīzijas kanāli.
ANO amatpersonas Drošības padome informēja, ka pārbaudītas ir tikai 34 no 280 kravas automašīnām. Pirmās kravas automašīnas Ukrainas robežas pusē sagaidīja nemiernieki mikroautobusos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl