Komentāri
Obama: Reigans “kapā apgrieztos otrādi”, zinot par republikāņu simpātijām pret Putinu

Bijušais ASV prezidents Ronalds Reigans “apgrieztos kapā”, zinot par mūsdienu republikāņu simpātijām pret Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu. Tā savā pēdējā šā gada preses konferencē norādīja ASV prezidents Baraks Obama.

“Vairāk nekā trešdaļa republikāņu vēlētāju atzinīgi vērtē Vladimiru Putinu, bijušo VDK vadītāju. [Zinot to] Ronalds Reigans savā kapā apgrieztos otrādi,” Obamas sacīto citē “Yahoo News”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Krievija nevar mūs izmainīt vai padarīt jūtami vājākus. Viņi ir mazāka valsts un vājāka valsts, viņu tautsaimniecība neražo neko tādu, ko kāds gribētu pirkt, izņemot naftu, gāzi un bruņojumu. Viņi nav inovatīvi. Taču viņi var mūs ietekmēt, ja mēs pazaudējam savu būtību. Viņi var mūs ietekmēt, ja mēs atsakāmies no savām vērtībām,” norādīja ASV prezidents.

“Krievijā maz kas notiek bez Vladimira Putina. Tā ir diezgan hierarhiska operācija. Pēdējoreiz, kad es pārbaudīju, tur nebija lielu debašu vai demokrātisku apspriežu, īpaši jautājumos, kas attiecas uz ASV,” teic Obama.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl