Komentāri
Obama: Reigans “kapā apgrieztos otrādi”, zinot par republikāņu simpātijām pret Putinu

Bijušais ASV prezidents Ronalds Reigans “apgrieztos kapā”, zinot par mūsdienu republikāņu simpātijām pret Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu. Tā savā pēdējā šā gada preses konferencē norādīja ASV prezidents Baraks Obama.

“Vairāk nekā trešdaļa republikāņu vēlētāju atzinīgi vērtē Vladimiru Putinu, bijušo VDK vadītāju. [Zinot to] Ronalds Reigans savā kapā apgrieztos otrādi,” Obamas sacīto citē “Yahoo News”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Krievija nevar mūs izmainīt vai padarīt jūtami vājākus. Viņi ir mazāka valsts un vājāka valsts, viņu tautsaimniecība neražo neko tādu, ko kāds gribētu pirkt, izņemot naftu, gāzi un bruņojumu. Viņi nav inovatīvi. Taču viņi var mūs ietekmēt, ja mēs pazaudējam savu būtību. Viņi var mūs ietekmēt, ja mēs atsakāmies no savām vērtībām,” norādīja ASV prezidents.

“Krievijā maz kas notiek bez Vladimira Putina. Tā ir diezgan hierarhiska operācija. Pēdējoreiz, kad es pārbaudīju, tur nebija lielu debašu vai demokrātisku apspriežu, īpaši jautājumos, kas attiecas uz ASV,” teic Obama.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl