Obama grasās sākt visaptverošu cīņu pret Islāma valsti

Komentāri
Obama grasās sākt visaptverošu cīņu pret Islāma valsti
FOTO: SCANPIX

ASV prezidents Baraks Obama kongresam lūdzis atļauju sākt cīņu pret Islāma valsti, arī ārpus Irākas un Sīrijas, kur atrodas grupējuma sagrābtās teritorijas. Operācijā viņš gatavs iesaistīt arī īpašas vienības Islāma valsts līderu neitralizēšanā.

Baraka Obamas vēlme sākt vēl agresīvāku cīņu ar Islāma valsti, visticamāk, saistīta ar pēdējā laikā notikušajām brutālajām ASV ķīlnieku slepkavībām, ko veikuši Islāma valsts džihādisti. Tostarp pagājušonedēļ apstiprinājās informācija, ka par viņu upuri kļuvusi 26 gadus vecā humānā darbiniece Kaila Džīna Millere.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Obama kongresam iesniedzis likumprojektu, ar kuru lūdz dot pilnvaras daudz plašākai cīņai ar Islāma valsti, ja nepieciešams arī ārpus Irākas un Sīrijas, kur atrodas grupējuma sagrābtās teritorijas. Piemēram, atklājot džihādisti līderu slepenās tikšanās vietas, viņu likvidēšanā piedāvājot iesaistīt īpašo uzdevumu vienības.

Obama paziņojis, ka cīņa ar Islāma valsti nelīdzināsies Irākas un Afganistānas misijām un neplāno ASV ievilkšanu vēl vienā karā Tuvajos Austrumos. Atgādinām, ka gaisa uzlidojumus “Islāma valsts” pozīcijām – ASV kopā ar citām valstīm veic kopš septembra.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl