Obama brīdina britus par referenduma sekām

Komentāri
Obama brīdina britus par referenduma sekām
FOTO: LETA

Gadījumā, ja britu vēlētāji jūnijā paredzētajā referendumā atbalstīs izstāšanos no Eiropas Savienības (ES), Lielbritānijas ietekme pasaulē samazināsies un valstij varētu būt vajadzīgi pieci līdz desmit gadi, lai saskaņotu tirdzniecības līgumu ar ASV, tā šodien, noslēdzot savu vizīti Lielbritānijā, brīdinājis ASV prezidents Baraks Obama.

Intervijā raidsabiedrībai BBC viņš norādījis, ka Londonai atsevišķi neizdosies par kaut ko vienoties ar ASV ātrāk nekā ES.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau piektdien Obama lika britiem saprast, ka pēc izstāšanās no ES viņiem tirdzniecības sarunās ar ASV nāktos palikt “pašā rindas galā”.

Jau vēstīs, ka referendums par valsts turpmāko dalību Eiropas Savienībā Lielbritānijā notiks 23. jūnijā.

Sabiedriskās domas aptaujas šobrīd liecina, ka izstāšanās atbalstītāju un pretinieku skaits ir teju vienāds, bet aptuveni piektdaļa vēlētāju vēl nav izlēmuši, kā balsos.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl