Obama beidzot paziņo, ko darīs pēc savas prezidentūras beigām

Komentāri
Obama beidzot paziņo, ko darīs pēc savas prezidentūras beigām
Foto: AFP / LETA

Pēc savu pilnvaru beigām ASV prezidents Baraks Obama pievērsīsies darbam ar jauniešiem. Par to viņš paziņoja, tiekoties ar Luiziānas štata iedzīvotājiem.

Obama norādīja, ka darbā ar jauniešiem viņam palīdzēšot arī viņa sieva Mišela. Vēlāk gan prezidents akcentēja, ka patlaban par to vēl ne pārāk daudz domājot, jo pagaidām viņam vēl ir daudz darba.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sabiedriskās domas aptaujās republikāņu kandidātu vidū uz nākamā prezidenta krēslu līderpozīcijās pagaidām izvirzījies miljardieris Donalds Tramps. Tikmēr demokrātiem par tiesībām startēt šogad gaidāmajās ASV prezidenta vēlēšanās cīnās tikai trīs kandidāti, kuru vidū līderes pozīcijas ieņem bijusī ASV pirmā lēdija un valsts sekretāre Hilarija Klintone.

Foto: Obamas vizīte Luiziānā

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl