Ņujorkas mērs notikušo uzbrukumu nodēvējis par teroraktu

0 Komentāru
Ņujorkas mērs notikušo uzbrukumu nodēvējis par teroraktu
Foto: AFP / LETA

Kaut arī nav zināms uzbrukuma Ņujorkā motīvs, varasiestādes paziņojušas, ka to uzskata par teroraktu. Arī pilsētas mērs Bils de Blāzio nosaucis notikušo par “sevišķi gļēvulīgu teroraktu pret nevainīgiem civiliedzīvotājiem”.

Reaģējot uz notikušo, ASV prezidents Donalds Tramps tviterī pavēstījis, ka ASV nedrīkst ļaut atgriezties vai ierasties savā teritorijā grupējuma “Islāma valsts” džihādistiem, kas sakauti citās valstīs. Tikmēr notikušā aculiecinieki dalījušies ar piedzīvoto.

“Esam pieredzējuši 11. septembri. Bet šie kravas mašīnu uzbrukumi ir briesmīgi. Es eju pa to ceļu katru dienu. Mums tagad jābūt ārkārtīgi uzmanīgiem, tas var notikt ar jebkuru,” stāsta aculiecinieks Volters Vikisers.

“Mēs redzējām to vīrieti. Redzējām arī kravas automašīnu, kurai apkārt bija atlūzas. Viņš bija ģērbies melnā, viņam bija bārda un rokās divi lieli ieroči. Tas bija ļoti bailīgi. Mums pateica, lai bēgam prom. Tas bija tiešām biedējoši,” par notikušo stāsta aculieciniece Džosija Liza.

Uzbrucēja izmantotā kravas automašīna bija iznomāta. Policija paziņojusi, ka ir aizturējusi vienu cilvēku un nav citu aizdomās turamo, tomēr izmeklēšana vēl turpinās.

0 Komentāru